tel. 15 843 11 33     kom. 513 323 725 pon - pt 9:00 - 20:00 / soboty 9.00 - 14.00

Oferta skierowana do Dyrektorów szpitali, którzy chcą wprowadzić dyżury kontraktowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOVAMED działający od 1999 roku od początku 2009 roku poszerzył działalność medyczną o zabezpieczenie opieki lekarskiej w trakcie trwania dyżurów w Oddziałach Szpitalnych i Zespołach Wyjazdowych.

Obecnie współpracujemy z Powiatowym Szpitalem Specjalistycznym w Stalowej Woli oraz Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim w zakresie zabezpieczenia medycznego w Oddziałach:

  • Pediatrii
  • Chirurgii
  • Ortopedii
  • Anestezjologii i Intensywne Terapii
  • Oddziale Chorób Wewnętrznych
  • Ginekologii i Położnictwa
  • Szpitalnym Oddziale Ratunkowym
  • Zespołach Wyjazdowych

Dyrekcja, oraz lekarze z wykonujący świadczenia medyczne oceniają naszą współpracę jako bardzo korzystną.

Informujemy Państwa o możliwości podjęcia współpracy z NZOZ NOVAMED. Proponujemy lekarzom pracującym w oddziałach szpitalnych pełnienie dyżurów w ramach umów kontraktowych za pośrednictwem naszego NZOZu.

Przepisy ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 r. o zakładach opieki zdrowotnej (Dz. U. z 2007 r. Nr 14, poz. 89 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. z 2005 r. Nr 226, poz. 1943 z późn. zm.) dopuszczają wykonywanie zawodu przez lekarza w zakładzie opieki zdrowotnej zarówno na podstawie umowy o pracę jak i umowy cywilnoprawnej.

Zarówno Kodeks pracy jak i Kodeks cywilny nie wprowadzają zakazu zawierania pomiędzy dwoma podmiotami jednocześnie umowy o pracę i umowy cywilnoprawnej. Jednakże zawarcie umowy cywilnoprawnej z własnym pracownikiem mogłoby zostać uznane za obejście przepisów o czasie pracy i zostać zakwalifikowane jako wykroczenie przeciwko prawom pracownika, określone w art. 281 pkt 5 Kodeksu pracy. Współpraca z podmiotem zewnętrznym w zakresie zabezpieczenia przez kadrę medyczną Oddziałów Szpitalnych w czasie trwania dyżurów, jest najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym przed przekroczeniem norm czasu pracy przez lekarzy którzy jednocześnie są zatrudnieni z tytułu umowy o pracę.

Informujemy również, że oferta finansowa naszej firmy, jest korzystna i konkurencyjna w stosunku do innych ofert. Koszt pośrednictwa w wykonywaniu świadczeń lekarskich, obejmujący obowiązkowe ubezpieczenie OC, obsługę prawną i księgową jest ustalany indywidualnie.

Jak to działa?

Zobacz schemat współpracy w zakresie dyżurów kontraktowych z NOVAMED.

Kontakt lek. Piotr Cisłak - tel. 503126509

Zadzwoń do nas    513 323 725