tel. 15 843 11 33     kom. 513 323 725 pon - pt 9:00 - 20:00 / soboty 9.00 - 14.00

Oferta dla lekarzy, którzy chcą pełnić dyżury kontraktowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOVAMED od początku 2009 roku poszerzył działalność medyczną o zabezpieczenie opieki lekarskiej w trakcie trwania dyżurów w Oddziałach Szpitalnych i Zespołach Wyjazdowych.

Lekarzom którzy chcą dyżurować w Oddziałach szpitalnych w ramach kontraktu proponujemy:

  • Pośrednictwo w zawierani u umowy na dyżury kontraktowe
  • Obsługę prawną obejmującą: negocjacje przed podpisaniem umowy, zabezpieczenie interesu lekarza w trakcie realizacji umowy
  • Obsługę księgową
  • Obsługę finansową
Dlaczego potrzebny jest pośrednik?

Zarówno Kodeks pracy jak i Kodeks cywilny nie wprowadzają zakazu zawierania pomiędzy dwoma podmiotami jednocześnie umowy o pracę i umowy cywilnoprawnej. Jednakże zawarcie umowy cywilnoprawnej z własnym pracodawcą mogłoby zostać uznane za obejście przepisów o czasie pracy i zostać zakwalifikowane jako wykroczenie przeciwko prawom pracownika, określone w art. 281 pkt 5 Kodeksu pracy. Współpraca z podmiotem zewnętrznym w zakresie zabezpieczenia przez kadrę medyczną Oddziałów Szpitalnych w czasie trwania dyżurów, jest najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym przed przekroczeniem norm czasu pracy przez lekarzy którzy jednocześnie są zatrudnieni z tytułu umowy o pracę.

Ile to kosztuje?

Oferta finansowa naszej firmy, jest korzystna i konkurencyjna w stosunku do innych ofert. Koszt pośrednictwa w wykonywaniu świadczeń lekarskich, obejmujący obowiązkowe ubezpieczenie OC, obsługę prawną i księgową jest ustalany indywidualnie.

Jak „to” działa?

Zobacz schemat współpracy w zakresie dyżurów kontraktowych z NOVAMED.

W moim oddziale nie ma do tej pory możliwości dyżurowania w ramach kontraktu?
  • Jeżeli lekarz jest zatrudniony w ramach umowy o pracę, umowy szkoleniowej lub rezydentury i chce pełnić dyżury kontraktowe w „swoim” oddziale proponujemy prowadzenie mediacji z dyrekcją i doprowadzenie do przeprowadzenia konkursu
  • Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, pomożemy ustalić zadowalającą stawkę wynagrodzenia.
  • W oparciu o nasze biuro prawne zaproponujemy umowę która w pełni zabezpieczy interesy lekarza.

Kontakt lek. Piotr Cisłak - tel. 503126509

Zadzwoń do nas    513 323 725